Sponsors

Aaska group
Česká firma mezi jejíž oblasti patří: polygrafie, food service, komplementační servis, zakázkové šití, fulfillment. Jsou hrdým partnerem korfbalového klubu SK RG Prostějov.

Sutter
Stavební společnost Sutter se zabývá demolicí, vyklízecím pracím, stavebními pracemi, výškovými pracemi po celé ČR.
Na trhu působíme již 20 let, zaměřujeme se na poskytování nestandardních služeb a činností s primárním zaměřením na nestandardní postupy při realizaci staveb, rekonstrukcí, demolic, demontáží a montáží, vyprošťování a úklidů.
Sázíme hlavně na kvalitně a rychle odvedenou práci s použitím těch nejvhodnějších materiálů.
Individuální přistup ke každému klientovi, a jeho přání a představy se snažíme co možná nejvěrněji vtisknout do konečného výsledku.
Budeme rádi, když se vaše problémy stanou našimi!

Collalloc
Collalloc je 100% bioaktivní mořský kolagen pro Váš zdravý životní styl.

Vosíme.cz
Pizza, která bodne! Pokud chceš pizzu, tak jedině Vosíme!

Surfshark
Získej Surfshark VPN při použití promo kódu KORFBALPV. Dostaneš 83 % slevu + 3 měsíce ZDARMA! Buď na internetu v bezpečí.
Surfshark je jedním z předních poskytovatelů VPN. Za příznivou cenu nabízí velké množství pokročilých funkcí, rychlé připojení, dostatečný výběr lokalit a serverů. Surfshark VPN umožňuje odblokování velkého množství streamovacích knihoven. Aplikaci nabízí na všechna potřebná zařízení.

Alika
Společnost ALIKA je přední českou potravinářskou firmou, zabývající se výrobou pražených ořechů a slaných snacků, a balením sušeného ovoce a olejnatých semen.

UMSHaus
Kvalitní okna, dveře a stínící technika od rakouských výrobců.

Firma UMSHAUS s.r.o. byla založena v srpnu 2016 v Českém Krumlově. S přibývajícím počtem úspěšných realizací jsme se rozhodli činnost firmy rozšířit i mimo Jihočeský kraj a v roce 2020 jsme otevřeli pobočku v Prostějově.

Za sebou máme léta praxe z oblasti střešních oken i mnohaleté zkušenosti z české centrály největšího evropského výrobce oken – firmy Internorm. Zúčastnili jsme se celé řady školení a seminářů v oblasti oken, montáží, servisů a stavební fyziky. Další školení na tato témata sami organizujeme pro naše spolupracovníky a partnerské firmy.

Rádio Haná
České rádio ze samého srdce Hané.

Group A
NC Benfica
TuS Schildgen e.V.
1908 SZAC Budapest
Trojans KC

Group B
SK RG PROSTEJOV
SG Pegasus Rommerscheid 1991 e. V.
CK Vallparadis
Tornadoes Korfball Club & Academy